Salihli Haber – Salihlihaber.net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Gaziantep’te Gölette Boğulan 3 Kişi Toprağa Verildi

Gaziantep’te Gölette Boğulan 3 Kişi Toprağa Verildi

haberci haberci -
18 0

Gölette Boğulan Gençlerin Cenazeleri Toprağa Verildi

Gaziantep‘te 19 yaşındaki Burhan Bilgin, 11 yaşındaki kardeşi Deniz Bilgin ve 25 yaşındaki İsmail Uygun, gölette boğularak hayatlarını kaybettiler. Olay, dün öğle saatlerinde Kızıkhamurkesen Mahallesi‘nde meydana geldi. Koyun otlatan Deniz Bilgin, serinlemek için gölete girdi. Bir süre sonra suda çırpınmaya başlayan Deniz’i gören ağabeyi Burhan Bilgin ile İsmail Uygun da suya atladılar.

Cenazeler Ailelere Teslim Edildi

Üç kişinin suda çırpındığını gören mahalleli, durumu 112 Acil Çağrı Merkezi‘ne bildirdi. Jandarma, sağlık, AFAD ve UMKE ekipleri, bölgeye sevk edildi. Mahalleli, sudan 3 kişinin cansız bedenini çıkardı. Cenazeler, adli tıp kurumunun morgunda yapılan otopsilerin ardından ailelerine teslim edildi. Yakınlarının teslim aldığı cenazeler, Kızılhamurkesen Mahallesi‘ne getirildi. Burada kılınan cenaze namazının ardından Burhan ve Deniz Bilgin kardeşler ile İsmail Uygun, mahalle mezarlığında gözyaşlarıyla toprağa verildi.

Geride Şarkı Söylediği Görüntüler Kaldı

Burhan Bilgin‘den geriye, şarkı söylediği görüntüler kaldı. Olay, mahalle sakinlerini derin bir üzüntüye boğarken, gençlerin ani ölümü yakınlarını yasa boğdu.

İlgili Yazılar