Salihli Haber – Salihlihaber.net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. TanıtımX Dijital İle İstediğiniz Web Sitesine Sahip Olun

TanıtımX Dijital İle İstediğiniz Web Sitesine Sahip Olun

admin admin -
22 0

 Web sitesi yaptırmak isteyen işletmeleri korkutan detaylardan biriside web sitesi fiyatlarıdır. Sanılanın aksine web sitesi fiyatları yüksek değildir. Makul ücretlerle, ucuz web sitesi sahibi olmak sadece birkaç adım ötenizde olabilir.

 Ucuz web tasarım hizmeti denildiğinde akla ilk gelen 2000’lerden kalma web siteleri olmaması gerektiği gibi 400 500 liraya yapılan bir web sitesi olmaması gerekir.

Ucuz Web Tasarım Nedir ?

 Her işletmenin bir web sitesinden beklentisi de, ihtiyacı da oldukça farklıdır. Çoğu zaman tasarım ve web sitesinin fonksiyonları, web sitesi fiyatlarının belirlenmesinde aktif rol oynar.

 Özellikle web sitesi üzerinden ödeme alıp almayacağınız durumu dahi web sitesi fiyatını doğrudan etkilemektedir.

 Birkaç hizmetinizi tanıtabileceğiniz ve müşterilerin dikkatini çekecek bir web sitesine ihtiyacınız varsa bu durumda ucuz web tasarım hizmeti ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Elbette bu noktada sitenizin kapsamı oldukça kıymetlidir.

Ucuz Web Sitesi Kimlere Uygundur ?

 İşletmelerin dijital varlıklarının en başında web siteleri gelmektedir. Bu yüzden bir web sitesine ihtiyaç duyan, kısıtlı alanda hizmet veren ve sitesinde az özellik isteyen işletmeler için en uygun seçeneklerden biriside ucuz web sitesi hizmetidir.

Ucuz Web Sitesi Fiyatları Ne Kadar ?

 Ucuz web sitesi fiyatlarını etkileyen birçok faktör olmasına karşın; Tasarım ve fonksiyonlar fiyat noktasında öne çıkmaktadır. Ucuz web sitesine “anahtar teslim” olarak sahip olmak için ortalama olarak 1500 Türk Lirası ile 2500 Türk Lirası arasında ücret çıkmaktadır.

 Bu ücretlerin çoğu zaman tek seferlik sonrasında çok makul ücretlerle yenileme ücretlerinin olacağı gözardı edilmemeli.

TanıtımX Dijital İle İstediğiniz Web Sitesine Sahip Olun

 TanıtımX Djital, ağırlıklı olarak mikro ve KOBİ’lerle çalışmaktadır. Bu sayede büyümek isteyen küçük işletmelerin ne istediğini biliyor ve bu yönde hizmet sunuyoruz.

 1500 Türk Lirasından başlayan ücretlerle web sitesine sahip olmak ve merak ettiğiniz sorulara yanıt almak için aşağıdaki bağlantı ile ziyaret edebilir, iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için: https://www.tanitimx.com/ucuz-web-tasarim/

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir