Salihli Haber – Salihlihaber.net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Marmaray Tesisat İle Tıkanıklık Açma

Marmaray Tesisat İle Tıkanıklık Açma

admin admin -
17 0

Marmaray tesisat 15 yıllık tecrübesiyle tıkanıklık açma konusunda müşterilerin sorunlarını hızlı bir şekilde çözüme kavuşturan bir sıhhi tesisatçıdır. Kullandığı son teknolojik cihazlarla bu sorunu yerinde ve sorunsuz bir şekilde çözer. Tıkalı tuvaletler, gider tıkanıklıkları ve lavabo tıkanıkları evler veya işyerleri için hep sorun olmuştur.  Hızlı bir şekilde çözüme kavuşmadığı zaman ev veya iş yeri için ciddi bir problem teşkil eder.

Tuvalet tıkanıklığı açma için birçok yöntem vardır. Bu yöntemlerin en iyi robot cihazlarla yapılır. Tabi tuvalet tıkanıklığı konusunda genelde kullanım hatasından oluşabilir. Tuvalete atılmaması gereken maddelerin atılması, özellikle atılan kıllar, sünger ve benzeri maddeler tıkanıklığa sebebiyet verir. Bezlerin atılması, giderlerin yeterinde eğimli olmaması veya tuvalet giderlerine atılan inşaat atıkları da olabilir. Bu gibi durumlar oluşan tıkanıklıklar Marmaray tesisat ile hemen çözüme kavuşturulur.

Lavabo tıkanıklığı açma konusu da tuvalet tıkanıklığına benzer. Açma yöntemleri genelde aynıdır. Lavabo tıkanıkları özellikle lavaboya atılmaması geren gıda maddelerinin atılmasından kaynaklanır. Yağların dökülmesi kaba yiyeceklerin atılması veya meyve kabuklarının zeytin kabuklarının atılması lavabo tıkanıklığına sebebiyet verir. Bu durumda da Marmaray tesisat sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözüme kavuşturur.

Banyo tıkanıklığı açma yolları çok fazladır. Doğal veya doğal olmayan yöntemleri vardır. Genel banyo tıkanıklığı saç kıllarından veya kireçlenmeden meydana gelebilir. Bazen sirke kullanılır bazen pompa kullanılır bazen tuz kullanılabilir. Bu gibi durumları sorunu çözmüyorsa muhakkak surette bu konuda hizmet almanız gerekir. Çünkü yanlış yapacağınız bir yöntem borulara zarar verebilir. O zaman arızanız daha büyük sorunlara yol açabilir. Kullanılan bazı kimyasallar tesisatınıza ciddi zararlar verebilir. Bu durumda bizler aramız yeterlidir.

Marmaray tesisat İstanbul ve Vanda şubeleriyle 7/24 esasına göre çalışan uygun fiyatlı ve garantili hizmet veren yetkili bir servistir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir