Salihli Haber – Salihlihaber.net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Özgür Özel: “CHP İktidarıyla Türkiye Zenginleşecek”

Özgür Özel: “CHP İktidarıyla Türkiye Zenginleşecek”

haberci haberci -
13 0

Sivas Katliamı ve Adalet Arayışı

Özgür Özel, CHP’nin grup toplantısında yaptığı konuşmada, Sivas Katliamı’nın 31. yılında duygularını paylaştı. Madımak’ta katledilen 33 canı ve ailelerini, adalet arayışındaki dostları selamlayarak, halkların kardeşliğine vurgu yaptı.

Milli Takım ve Haksız Ceza

Milli Takım’ın UEFA tarafından haksız cezalar ile karşı karşıya kaldığını belirten Özel, futboldaki adaletsizliğe dikkat çekti. Özel, CHP iktidarında fiyatların düşeceğini, maaşların artacağını ve vatandaşın rahatlayacağını söyledi.

Erken Seçim Mesajı

Özel, gelecek seçimlerde CHP’ye oy vermenin vatandaşın cebini rahatlatacağını, maaşın daha değerli hale geleceğini vurguladı. Eşit paylaşım ve adaletli vergi politikalarıyla Türkiye’nin zenginleşeceğini belirtti. Özel, erken seçim beklentilerine de değinerek, CHP’nin iktidar olması halinde Türkiye’nin refah seviyesinin artacağını ifade etti.

Erdoğan’a ‘Uçak’ Yanıtı

Özel, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarına yanıt verirken, Kıbrıs ziyaretine ilişkin bilgi verdi. Erdoğan’ın iddialarına karşı çıkarak, CHP’nin uzun süredir planladığı bir ziyaret olduğunu ve kendi uçaklarıyla gideceklerini belirtti.

İlgili Yazılar