Salihli Haber – Salihlihaber.net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Cinsel Aktivite Sırasında Yaşanan Sorunlar

Cinsel Aktivite Sırasında Yaşanan Sorunlar

admin admin -
21 0


Cinsel aktivite sorunları arasında erkeklerin en çok karşılaştığı durumlardan olan ereksiyon artık doğal yollarla giderilmektedir. Ancak bundan önce sağlıklı bir yaşam tarzına geçiş yapmak önemlidir. Özellikle de stresi azaltmak, sigara ve alkol tüketimi varsa sonlandırmak ve düzenli egzersiz yapmak önemlidir. Yine ereksiyona neden olan fiziksel sorunların da tedavi edilmesi gerekir. Örneğin kalp ya da diyabet gibi kronik sağlık problemlerinin doktor kontrolleri sayesinde kontrol altına alınması önemlidir.


Sertleşme Probleminin Teşhisi


Erkeklerdeki sertleşme probleminin teşhisi sırasında fiziki muayeneden yararlanılır. Ayrıca tıbbi öyküyle ilgili sorular yanıtlanarak sertleşme yani ereksiyonun varlığı ortaya çıkarılabilir. Fiziki muayenenin yanı sıra idrar testi, kan testleri, ultrason ve psikolojik değerlendirme sonucunda ereksiyon teşhisi konulabilir.


Ereksiyon Tedavisi Nasıl Yapılır?


Günümüzde ereksiyon tedavisi için birtakım ilaçlardan yararlanılmaktadır. Teşhis konulduktan sonra yaşam tarzının değiştirilmesi de gerekebilir. Elbette bu aşamada doğal tedavi yöntemleri de merak edilmektedir. Bazı doğal tabletler sayesinde hem ereksiyon hem de prostat sorununun giderilebildiği unutulmamalıdır.


Doğal yollarla sertleşme tedavisi için erkekler kullanımı yapmaktadır. Cialis tablet olarak kullanılan ve sertleşme sorununu ortadan kaldıran %100 bitkisel bir tablet olarak bilinir. Tadalafil içeriği sayesinde penis dokusundaki kan basıncı artıran bu tablet, düzenli kullanımlarla beraber kalıcı sonuçları beraberinde getirir. ayrıca gündelik yaşamı herhangi bir şekilde etkilemediği gibi sağlıklı insanlarda yan etkilere neden olmadan kullanılabilir.
İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir