Salihli Haber – Salihlihaber.net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Mustela Sağlık Profesyonellerinin Yanında

Mustela Sağlık Profesyonellerinin Yanında

admin admin -
63 0

Doğaya ve topluma karşı olan yüksek sorumluluk bilinciyle hareket eden Mustela, Covid-19 virüsü nedeniyle dünya çapında yaşanan zor günler için yaptığı çalışmalarla paydaşlarına destek vermeye de devam ediyor.

Salgınla mücadelede büyük bir özveriyle görev yapan sağlık profesyonellerine destek hareketinin bir parçası olan Mustela, ülkenin dört bir yanındaki sağlık çalışanlarına medikal malzeme ve nemlendirici ürün ulaştırıyor. Mustela’nın destek kampanyası kapsamında üniversite ve eğitim araştırma hastanelerinde görev yapan sağlık çalışanlarına N95 maske, 3 katlı cerrahi maske, tulum ve siperlik; eczacı ve eczane çalışanlarına gözlük gönderiminin yanı sıra tüm sağlık profesyonellerine ürün desteği yer alıyor.

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Konya, Isparta, Adana, Mersin, Bursa, Balıkesir, Eskişehir, Gaziantep, İskenderun, Antakya ve Aydın’da toplam 120 farklı sağlık kuruluşuna ve 1533 eczaneye malzeme ve nemlendirici ürün gönderimi gerçekleştirilirken Mustela, toplamda 5178 sağlık çalışanına ulaştı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir