Salihli Haber – Salihlihaber.net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Survivor Güncel Haberler

Survivor Güncel Haberler

admin admin -
39 0


Büyük bir beğeni ile takip edilen en iyi yarışma programlarından biri olan Survivor her gün yeni yarışmalarla ekranlara gelmeye devem ediyor. Ünlüler ve gönüllüler takımlarının yer aldığı yarışmada sevilen ve beğeni toplayan, ünlüler takımın kadrosunda yer alan Aycan Yanaç elendi.

sitesinde spor haberleri ile ilgili detayları bulabilirsiniz.


Aycan Yanaç Elendi


Survivor yarışmasında ünlüler takımında yer alan Aycan geçtiğimiz konseyde en az oyu alarak adaya veda eden isim oldu. Aycan’ın elenmesi ile sevenleri kahroldu. Özellikle sporcu kimliği ile tanınan Aycan’ın elenmesi en çok da Fenerbahçeli taraftarları üzdü. adresi üzerinden siteye giriş yaparak,  spor haberlerini görebilirsiniz.


Aycan Hangi Takımlı


Survivor ünlüler takımında oynayan ve başarılı performansı ile tüm dikkatleri üzerine çeken Aycan, geçtiğimiz ada konseyinde elendi. Aycan daha önceki açıklamalarında Fenerbahçe taraftarı olduğunu ve Fenerbahçe forması giymek istediğiniz söylemişti. Aycan’ın elenmesinin ardından tüm Fenerbahçe taraftarları büyük üzüntü yaşadı ve üzüntülerini sosyal medya üzerinden paylaştı. 1xbet giriş adresi üzerinden detaylara erişebilirsiniz.


Ünlüler Takımı


Survivor ünlüler takımında yer alan ve son elenen isimlerden biri olan Aycan, elenmesiyle Fenerbahçe taraftarlarını büyük üzüntüye boğdu. Aycan’ın elenmesi sonrası Twitter üzerinden binlerce Fenerbahçeli taraftar üzüntüsünü dile getiren Twitler attı. 1xbet sitesinde tüm güncel haberlere erişebilirsiniz.


1xbet giriş adresinden siteye girmeniz yeterli olacaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir