Salihli Haber – Salihlihaber.net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Apple Firması Mac Mini Hakkında Paylaşım Yaptı

Apple Firması Mac Mini Hakkında Paylaşım Yaptı

admin admin -
28 0


Geçtiğimiz günlerde Apple, yeni ürünlerini tanıtmaya başladı ve bu ürünlerin en dikkat çekeni Mac Mini oldu casino siteleri. Son derece küçük bir yapıya sahip olan Mac Mini, modem boyutunda bir büyüklüğe sahip Mac Mini, tüm rakiplerine göre kat kat daha hızlı ve boyut olarak rakiplerinden daha küçük


Mac Mini Tanıtımı


Apple firması, iki ay içerisinde üç adet etkinlik gerçekleştirdi. Bu etkinliklerde ise yeni ürünlerinin tanıtımını yaptı. Firma, son etkinliğinde Mac Mini hakkında tanıtımda bulundu. Sonraları ise Mac Mini hakkında paylaşımları yaptı. Rakiplere göre daha güçlü olan Mac Mini, rakiplerine oranla daha küçük bir boyuta sahip. Mac Mini’nin boyutu, modem büyüklüğünde olmakla beraber, birçok özelliği de içerisinde barındırıyor.


Mac Mini’nin Özellikleri


Mac Mini, içerisinde 8 çekirdekli CPU barındırmakta olan bir adet M1’e sahip olmaktadır. Mac Mini, eski sürümlerine göre 5 kat daha hızlı bir şekilde ortaya çıktı. Son derece küçük bir yapıda olan Mac Mini’de eski sürümlerinde olan USB girişi ve kulaklık girişleri bulunmaktadır.


Mac Mini Fiyatı


Son derece gösterişli bir yapıda olan Mac Mini, ABD civarında 699 dolardan satışa çıkacaktır. Eski nesillerine göre 100 dolar düşük olan Mac Mini, birçok kişi tarafından beklenilmektedir. Türkiye’de ise Mac Mini fiyatı; 7.899 TL olarak belirlenmiştir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir