Salihli Haber – Salihlihaber.net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Otel Kapı Kilit Sistemi

Otel Kapı Kilit Sistemi

admin admin -
22 0

Otel Kapı Kilit Sistemi

Gelişmiş teknolojisi ile hatasız şekilde çalışan otel kapı kilit sistemi yıldızlı otel, butik otel, rezidans ve tatil köyü gibi yerlerde yaygın olarak kullanılır. Sağlamlığı ile bilinen bu sistemler farklı materyal ve kilit sistemleri ile üretilirler. Pil ile çalışan sistemlerde pilin bitmesine yakın ortalama son yüz geçişte uyarı verilir. Kilidin pili bitse bile mekanik anahtar ile açılması mümkündür. Bu sayede sistemler 7 gün 24 saat boyunca kusursuz kullanım ile çalışmayı devam ettirebilir.

Otellerde yaygın olarak kullanılan kapı kilit sistemi çipli kart, pın, parmak izi ya da uygulama ile açılabilir. Otel endüstrisinde bu tür sistemler sıkça tercih edilmekte olup her bir sistemde güvenlik üst düzeydedir. Kapılardaki en basit kilitleme sistemi mekanik sistemler olup bunların kurulumu kolay ve ekonomiktir. Otel kapıları denildiğinde genelde akla ilk olarak kartlı sistemler gelse de bunlar geliştirilebilir ve entegre edilebilir özelliklere sahiptir. Anahtarlı kapı kollarını kartlı sistemlere dönüştürmek isteyenler için firmalar alternatif çözümler üretebilirler. Her bir sistem fiyat performans ürünü olarak kullanıcısına teslim edilir.

Oteller İçin Kartlı Kapı Kilit Sistemleri

Teknolojinin en önemli avantajlarından biri olarak kabul edilen kartlı otel kapı kilit sistemi kartın okuyucu tarafından tanımlanması ile çalışır. Otel odasına rahatça giriş yapmayı sağlayan bu sistemde klasik anahtar yerine kart kullanılır. Pratik ve kolay olması sayesinde kartlı sistemler her kullanıcının memnuniyetini kazanır. Küçük büyük fark etmeksizin her işletmenin vazgeçilmezi olan kartlı sistemler paslanmaz çelik gövde ile üretilirler. Firmalar ürünlerinde kalite anlayışlarını yansıtan tasarımlar yaparlar. Böylece her kullanıcı kartlı sistemler ile kendini güvende hisseder. Otel odalarına güvenli giriş olanağı sağlayan kilit sistemleri istenilen her yere rahatça kurulabilir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir