Salihli Haber – Salihlihaber.net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Salihli, 25. Adala Şeftali Festivali İle Şenlendi

Salihli, 25. Adala Şeftali Festivali İle Şenlendi

admin admin -
24 0

Şenlikte sahne alan Ankaralı Ayşe Dinçer ve Türk Halk Müziğinin sevilen seslerinden Deniz Toprak verdikleri konserler ile binlerce Salihliliyi söyledikleri şarkılarla coşturdu. Üç gün süren şenlik, sevilen sanatçı Deniz Toprak konseriyle final yaptı.
25. Geleneksel Adala Şeftali Şenliği, renkli görüntülere sahne oldu. Piknik alanına kurulan yöresel lezzetler ile kıyafetlerden oluşan birçok çeşit ürünün yer aldığı stantlar ile lunapark yüzlerce kişi tarafından ziyaret edildi.
Volkan Erel’in sunuculuğunu yaptığı şenlik, Türk halk müziğinin sevilen sanatçısı Deniz Toprak’ın verdiği konserle sona erdi. Salihlili hayranlarıyla buluşan Deniz Toprak, sahnede seslendirdiği türkülerle konsere katılan binleri coşturdu. Değişik yörelere ait türküleri kendine özgü yorumuyla seslendiren sanatçı Toprak, dillerden düşmeyen şarkıları da izleyenlerle birlikte yorumladı.
Salihli Belediyesi’nin düzenlediği 25. Geleneksel Adala Şeftali Şenliğine katılan vatandaşları selamlayan Belediye Başkan Yardımcıları Mahmut Süreyya Karaoğlu ve Serkan Sözer, şenliğin son gününde sahne alan Deniz Toprak’a verdiği muhteşem konserden dolayı teşekkür ederek çiçek ve şeftali sepeti takdim etti.
Salihli Belediyesi’nin düzenlediği 25. Geleneksel Adala Şeftali Şenliğine, Belediye Başkan Yardımcıları Mahmut Süreyya Karaoğlu ve Serkan Sözer, İlçe Jandarma Komutanı Garnizon Komutan Vekili Astsb.Kd.Bçvş. Erdal Aksu, Belediye meclis üyeleri, daire müdürleri ve personeli, muhtarlar ile vatandaşlar katıldı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir